MK-258x120_4

GRUPĖ “EL FUEGO”

„SU MEILE APIE MEILĘ…“

Vokalistai:

Paulius Bagdanavičius

Rokas Spalinskas

Jonas Sakalauskas

Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Dešimtmetį Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais. Grupės nariai atlikdami pagrindinius vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre sukaupia nepaprastą patirtį, kurią atskleidžia ir grupės „el Fuego“ pasirodymuose.

Šį kartą aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas liepos 14 d. Jūsų laukia ant į “Muzikuojančio kelto” denio su koncertine programa „Su meile apie meilę…”, kurios metu klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais.

„Mums meilė – tai gyvenimo variklis. Meilė artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. O kokia kita kalba geriau būtų galima perteikti tuos jausmus ir šilumą, jeigu ne muzika?“ – mintimis dalijosi grupės nariai ir teigė, jog jie yra tikri romantikai, tad koncerto metu nori visiems klausytojams padovanoti pačias gražiausias meilės dainas.

„Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis” – teigia grupės vyrai ir kviečia pasimėgauti akimirka romantiškų melodijų apsuptyje.

Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>