MK-258x120_6

ŽVAIGŽDŽIŲ DUETAS: LAISVA & RADŽI

“TAVO AKYS”

Atlikėjai:
Radži (vokalas)
Laisva – Donata Gutauskienė (vokalas)

Žiūrovams pageidaujant liepos 28 d., pačiame jūros šventės įkarštyje, ant “Muzikuojančio kelto” denio koncertuos čigoniško kraujo ir karšto temperamento atlikėjas Radži. Jam pritars žavi atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė), su kuria dainininkas “Žvaigždžių duetuose” iškovojo tradicinius auksinius projekto mikrofonus ir pelnė žiūrovų simpatijas.

Atlikėjai keičiasi, tačiau ne Radži, kurio populiarumo galėtų pavydėti ne viena Lietuvos muzikos žvaigždė…„Moterys labai mėgsta jaunus ir tamsius vyrus” – taip bando jo fenomeną aiškinti viena iš gerbėjų. Neabejotinai, Radžio fenomenas į tą sūkurį sugebėjo įtraukti net ir santūrumu garsėjančią atlikėją Laisvą (žurnalistė Donata Gutauskienė).

Abu jie – jaunatviškai entuziastingi, neslepiantys savo jausmų ir emocijų , nebijantys reikšti savo nuomonės, todėl akivaizdu, kad iš šios poros, užkariavusios TV žiūrovų simpatijas , koncerte bus galima tikėtis visko…

Vakaro programoje be jau šlageriais tapusių dainų skambės ir naujos dueto dainos. Savaime aišku, koncerto vinis – naujausia Radžio daina “Tavo akys”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>