MK-258x120_7

 

ROMANSŲ IR DAINŲ VAKARAS

“MŪS BENAMĖS SIELOS…”

Atlikėjai:

Larisa Kalpokaitė ( vokalas )

Daumantas Slipkus ( pianinas )

Rugpjūčio 4 d. vakarą Muzikuojančiame kelte“ Jūsų laukia visų mylimosteatro, televizijos ir kino aktorės Larisos Kalpokaitės dainų ir romansų vakaras – tikras sielos „vaistas“ tiek klausytojams, tiek ir patiems atlikėjams.

Vienas ryškiausių Larisos Kalpokaitės talentų – jos balsas. Jos atliekami romansai – tai lyg atskiros pjesės, pasakojimai, vilties kupinos meilės istorijos, kurias ji pasakoja žiūrovui. Ji dainuoja ir pasakoja istorijas, o jas pasakodama turi galimybę suvaidinti daugybę vaidmenų per vieną vakarą: nuo nelaimingos meilės kankinamos moters iki ironiškai į gyvenimą žvelgiančio žmogaus. Dainuodama romansus Larisa jaučiasi esanti arti žmonių.

Linksma, energinga, šmaikšti aktorė Larisa Kalpokaitė – vienas mėgstamiausių Lietuvoje žmonių., kuri ketina palepinti savo talento gerbėjus kiek netikėtais susitikimais ir nauja koncertų programa.

„Didelė laimė artistei dovanoti žmonėms ne tik tai, ką jie mato spektakliuose, bet ir nuoširdžiausią sielą atskleidžiantį koncertą. Aš dainuosiu savo mėgstamiausius rusų romansus, keletą naujų ir lietuviškas dainas, taip pat į programą įtrauksiu vadinamojo sidabro amžiaus poeziją – Konstantino Balmonto, Aleksandro Bloko, Jurgio Baltrušaičio, Sergejaus Jesenino, Osipo Mandelštamo ir kitų eilės. Jaučiu, kad jau esu subrendusi skaityti eiles“ – džiaugiasi mūsų mylima aktorė.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>