MK-258x120_5

J.MILIUS & Č.GABALIS

“GERIAUSIOS BALADĖS”

Atlikėjai:

Jeronimas MILIUS ( vokalas )

Česlovas GABALIS ( vokalas )

Feliksas ZAKREVSKIS ( pianinas )

Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius liepos 21 d. visus kviečia ant “Muzikuojančio kelto” denio, kur Kuršių marių apsuptyje naujai suskambės visiems gerai žinomos ir mylimos roko baladės.

Populiarūs atlikėjai kai kuriuos legendinių roko grupių ir atlikėjų kūrinius yra dainavę ir seniau. Tačiau vyrai pabrėžia, kad kiekvieną kartą juos atlieka su nauju skambesiu. Jiems fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis.

Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – gerai žinomi ir mylimi dainininkai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. “Muzikuojančiame kelte” šie atlikėjai perteiks roko baladžių dvasią bei sukurs nepamirštamą šventinę atmosferą, kupiną laisvės, nutrūktgalviškumo, polėkio ir pačių geriausių emocijų.

Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus! Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu, sustiprintusupančiu gamtos grožiu bei Kuršių marių vaizdais, ne tik užburs ir įtrauks žiūrovus , bet neleis ilgai šio vakaro pamiršti…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>