MK-258x120_3

TARPUKARIO ŠLAGERIŲ PROGRAMA

“Onyte, einam su manim pašokti”

Atlikėjai:
Liudas MIKALAUSKAS (bosas)
Egidijus BAVIKINAS (tenoras)
Pučiamųjų sekstetas “Brass Bravo”

Liepos 7d. “Muzikuojančiame kelte” svajingai lėti valsai, nostalgiški tango, gyvi fokstrotai atgis ne mažiau populiarių, žavių, artistiškų šiandienos solistų – L. Mikalausko ir E. Bavikino lūpose. Pučiamųjų seksteto atliekamos melodijos leis pasijusti kaip tikrame parade. Skambant puikiai žinomoms melodijoms , iki skausmo pažįstamų, bet vis nesiliaujančių širdį džiugint dainų, suprasime, jog yra dalykų, kurie niekada nesensta.

Koncerto solistai Liudas Mikalauskas (bosas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir jiems pritarsiantis pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“ atliks retro stiliaus programą, atgaivinančią primirštą Lietuvos tarpukario muzikinio paveldo dalį – pramoginę muziką, vadintą mažąja scena. L. Mikalausko ir E. Bavikino – jaunų, talentingų ir jau spėjusių publikos meilę bei pripažinimą pelnyti atlikėjų – idėja išties nepaprasta! Jų parengtoje programoje puikiai dera nostalgiškasis tarpukaris, šmaikštūs to meto nutikimai, teatrališka atmosfera, dainos apie meilę ir jos žavesį karo metu.

„Ši programa – viena iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Tai puiki dovana tiems, kurie neabejingi muzikai, nostalgijai ir humorui! Pažadame įspūdingą šventinį vakarą, nes viską darome iš širdies” – teigė vienas iš programos rengėjų, operos solistas Liudas Mikalauskas.

Kviečiame Jus visus pasivaikščioti kartu su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis po tarpukario Lietuvą. Nuoširdusis aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas, artistiškas bei humoro jausmo nestokojantis dainininkas Egidijus Bavikinas nukels Jus į aristokratiškas tarpukario koncertų sales ir kavines, o pučiamųjų sekstetas padės pasijusti kaip tikrame parade. Juokingos miniatūros iš to meto aukštuomenės gyvenimo, garsiosios dainos „Onytė“, „Lietuvaitė“, „Palangos jūroj“, „Kariškas vaizdelis“ padės jums praleisti tikrai nuotaikingą vakarą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>